![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 5886667
*
nr 588 6667
Tavlor
2 st, Keramik, Signerade, ca 10 x 20
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juni 2009
kl 18:51:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/6 16:34:07
1
150 kr
15/6 12:03:31
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Tavlor
nr 588 6667
Tavlor
2 st, Keramik, Signerade, ca 10 x 20
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 juni 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/6 16:34:07 | 1 | 150 kr |
15/6 12:03:31 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)